ČeskyEnglish

O projektu

O projektu Adaptace na změny klimatu

Internetové stránky Adaptace na změny klimatu jsou součástí projektu Podpora výměny informací o dopadech změny klimatu a adaptačních opatření na národní a regionální úrovni (č. EHP-CZ02-OV-1-011-2014). Cílem projektu je především přinášet odborně správné, ale srozumitelné informace o možnostech adaptací na změny klimatu v podmínkách České republiky.

Foto: Akuppa John Wigham pod licencí CC BY 2.0 Foto: Akuppa John Wigham pod licencí CC BY 2.0

Projekt Adaptace na změny klimatu

Internetové stránky Adaptace na změny klimatu jsou součástí projektu Podpora výměny informací o dopadech změny klimatu a adaptačních opatření na národní a regionální úrovni.

Foto: mendhak pod licencí CC BY-SA 2.0 Foto: mendhak pod licencí CC BY-SA 2.0

Představení projektu

Projekt se zaměřuje především na řešení dvou předpokladů: informovanosti široké veřejnosti a informovanosti a připravenosti veřejné správy pro realizaci smysluplných adaptačních opatření.

Změny klimatu. Foto: Asian Development Bank pod licencí CC-BY-NC-ND Změny klimatu. Foto: Asian Development Bank pod licencí CC-BY-NC-ND

Cíl a očekávaný výsledek projektu

Hlavním cílem projektu je kvalitní komunikační kampaň zaměřená na téma klimatických změn a možnostech adaptace.

Foto: Bruno Ribeiro pod licení CC BY 2.0 Foto: Bruno Ribeiro pod licení CC BY 2.0

Řešitelé projektu

Projekt ve spolupráci se čtyřmi partnerskými organizacemi realizují pracovníci a pracovnice Katedry environmentálních studií, Fakulty sociálních studií, Masarykovy univerzity.